bloczki, płyty drogowe pełne, ażurowe, przyczółki przepustów.

Oferta obejmuje asortyment bloczków betonowy dla zastosowań:
• fundamentowych podziemnych
• fundamentowych naziemnych
Ponadto produkujemy płyty drogowe pełne oraz płyty ażurowe typu IOMB oraz MEBA
Nowość w ofercie to przyczólki przepustów rurowych (płaskie i z odkosami)


bloczkiW ofercie handlowej znajdują się bloczki wykonane na betonie kruszywowym, które służą do budowy murów zewnętrznych i wewnętrznych, zarówno podziemnych jak i naziemnych.

 Wymiary  Ilość na palecie  Ciężar
 38x24x12 cm  50 szt.  1150 kg


płyty drogowe pełnePłyty drogowe pełne żelbetowe PD 3000x1500x150 mm klasa betonu C25/30, służą do wykonania dróg dojazdowych na budowy, tymczasowych obwodnic, prowizorycznych dróg dla samochodów ciężarowych.

 Wymiary  Ilość na palecie  Ciężar
 cm  szt.  kg


płyty ażurowe IOMBTo ekologiczna i popularna płyta, która doskonale nadaje się do układania na parkingach, podjazdach i wszelkiego rodzaju skarpach. Dzięki swojej ażurowej konstrukcji zapobiega osuwaniu się gruntu, pozwalając jednocześnie wsiąkać wodom opadowym. Puste otwory można wypełnić żwirem lub zasiać w nich trawę.

 Rozmiar  Ilość na pal.  Waga
 75x50x7 cm  m2  kg
 75x50x10 cm  m2  kg
 100x75x12,5 cm  m2  kg


płyty ażurowe MEBATo popularna płyta, która doskonale nadaje się do układania na wszelkiego rodzaju skarpach i lekkich parkingach. Dzięki swojej ażurowej konstrukcji zapobiega osuwaniu się gruntu, pozwalając jednocześnie wsiąkać wodom opadowym. Puste otwory można wypełnić żwirem lub zasiać w nich trawę.

 Wymiary  Ilość na palecie  Ciężar
 60x40x10 cm  szt.  kg


przepust płaskiMurki czołowe, płaskie stosowane są jako zakończenia przepustów rurowych. Wykonane są jako elementy żelbetowe.

 Wymiary  Ilość na palecie  Ciężar
 cm  szt.  kg


przepust z odkosamiŚciany oporowe przepustu rurowego wykonane są metodą wibrowania z betonu o wytrzymałości na ściskanie nie mniejszej niż 30 Mpa, zbrojone fibrami polipropylenowymi i drutem stalowym ø 8 mm.

 Wymiary  Ilość na palecie  Ciężar
 cm  szt.  kg